| цвят | зелен |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 5,9 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | зелен |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 5,9 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | зелен |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 5,9 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | зелен |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 5,9 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | зелен |
| вместимост | 25 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 29,5 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | зелен |
| вместимост | 25 литри |
| спецификация | Ready Mix -30 C |
| спецификация | Renault Typ D |
| тегло | 29,5 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |