| работно напрежение | 12 V |
| за номер артикул | 233077 |
| дължина | 11 mm |
| дебелина | 7 mm |
| височина | 13 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| паспортно напрежение | 12 V |
| Функция на реле | освобождаване на X-контакт |
| за OEномер | 4H0 951 253C |
| брой на полюсите | 5 |
| Функция на реле | работни контакти |
| брой контакти | 6 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| брой контакти | 8 |
| тип на задействане | задвижване чрез въртене |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 8 |
| материал | пластмаса |
| тип на задействане | задвижване чрез въртене |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |