| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 7 |
| цвят | бял |
| брой контакти | 6 |
| присъединителна техника | 4 x 6,3 mm |
| присъединителна техника | 2 x 2,8 mm |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| за номер артикул | 662159 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 8 |
| тегло | 0,07 kg |
| контролен знак за преглед | VALEO649 |
| тегло | 0,075 kg |