| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 11,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,56 mm |
| външен диаметър | 16,6 mm |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 11,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,56 mm |
| външен диаметър | 16,6 mm |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 7 |
| за номер артикул | 662121 |
| тип на задействане | задвижване чрез въртене |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |