| за номер артикул | 233018 |
| работно напрежение | 12 V |
| дължина | 17,5 mm |
| дебелина | 6,5 mm |
| височина | 12 mm |
| дължина на кабела | 35 mm |
| за номер артикул | 233007 |
| работно напрежение | 12 V |
| дължина | 18 mm |
| дебелина | 6,8 mm |
| височина | 18 mm |
| дължина на кабела | 34,5 mm |
| за OEномер | 36100-42350* |
| брой на зъбите | 10 |
| външен диаметър | 32,18 mm |
| обща дължина | 54,5 mm |
| диаметър | 54,5 mm |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |