| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 11,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,56 mm |
| външен диаметър | 16,6 mm |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 12,06 mm |
| външен диаметър | 16,12 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 11,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,56 mm |
| външен диаметър | 16,6 mm |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 14 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 14 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 12,06 mm |
| външен диаметър | 16,12 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 7 |
| материал | алуминиева отливка |
| тегло | 0,160 kg |
| необходими бройки | 1 |