| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| налягане | 6,5 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без успокоителен съд (против плискане) |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,75 kg |
| налягане | 6,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 6,5 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 6,5 bar |
| налягане | 94,3 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0008 |