| външен диаметър | 25,56 mm |
| височина | 29,22 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 4 bar |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| страна на монтаж | ляво |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на експлоатация | механичен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |