| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 155 l/h |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| за номер артикул | 770005 |
| тегло | 0,665 kg |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | горивопровод |
| ограничение за производител | BOSCH |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,71 kg |
| налягане | 3 bar |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 52 mm |
| дължина | 160 mm |
| диаметър 1 | 12 mm |
| диаметър 2 | 8 mm |
| сила на ток до | 6 A |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0027 |
| технически информационен номер | PI 0034 |
| технически информационен номер | SI 0080 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| налягане | 0,17 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| вид на горивото | бензин |
| вид на горивото | дизел |