| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| захранване с гориво | за автомобили с метален резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| налягане | 3,5 bar |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,98 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с амортизационна система |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на горивото | бензин |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,8 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0005 |
| вид на експлоатация | електрически |