| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 38 mm |
| обща дължина | 135 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :10 OUT :9 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,35 bar |
| сила на тока | 3,3 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,3501 kg |
| необходими бройки | 1 |