| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 120000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 4,6 A |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 105 l/h |
| консумация | 4,6 A |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 43 mm |
| дължина | 140 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 110,2 mm |
| дължина | 140 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 17,4 psi |
| електронапрежение | 12 V |