| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 300000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 2,2 A |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 120 l/h |
| консумация | 2,2 A |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | горивопровод |
| налягане | 2,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |