биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADR168501 |
| дължина | 73,5 mm |
| външна резба | M8 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 13 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,13 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 60671
3.73 €
-20%
2.98 €
|
|
A.B.S. 260677
|
|
ACEMARK 206658
|
|
ACEMARK 206726
|
|
ASAM 30140
8.99 €
-20%
7.19 €
|
|
ASAM 31952
|
|
ASHIKA 10600005
|
|
ASMETAL 26DC1000
|
|
AUTOMEGA 30600105470138
|
|
AYD 9601729
|
|
AYWIPARTS AW1350340LR
|
|
BENDIX 042679B
|
|
BIRTH 51298
7.28 €
-20%
5.82 €
|
|
BOGE 88741A
|
|
BORG & BECK BDL7391
|
|
CAUTEX 021067
|
|
COMLINE CSL7091
|
|
CORTECO 80004684
|
|
DELPHI TC2237
9.36 €
-20%
7.49 €
|
|
DITAS A25800
|
|
FAI AutoParts SS7045
|
|
FARE SA 5194
|
|
FEBEST RNSBLOGR
|
|
FENOX LS22007
|
|
FIRST LINE FDL7391
|
|
FLENNOR FL0176H
|
|
FORTUNE LINE FZ7760
6.07 €
-20%
4.85 €
|
|
GSP 514127
|
|
HUTCHINSON 590149
|
|
JAPANPARTS SI005
|
|
JAPKO 106005
|
|
KAGER 850807
|
|
KAMOKA 990024
|
|
KAWE FL0176H
|
|
LEMFÖRDER 3124301
|
|
LYNXauto C7457LR
|
|
MALÒ 18071
|
|
MAPCO 49160
|
|
MASTER-SPORT 31243PCSMS
|
|
MASTER-SPORT 36811SETMS
|
|
MASTER-SPORT 36822SETMS
|
|
MASTER-SPORT 36823SETMS
|
|
MAXGEAR 722090
|
|
MDR MSS8005
|
|
Metalcaucho 05097
|
|
METZGER 52049118
|
|
MEYLE 16146150001
|
|
MONROE L25610
31.67 €
-20%
25.33 €
|
|
MOOG RELS5740
|
|
OCAP 0902453
|
|
OPTIMAL G71287
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 36799
|
|
PROFIT 23050416
|
|
QH Talbros EMB7222
|
|
QUINTON HAZELL EMB7222
|
|
RIW DC4001
|
|
RTS 9702403
|
|
RUVILLE 989701
|
|
SASIC 4005152
4.29 €
-20%
3.44 €
|
|
SIDEM 805836
18.2 €
-0%
18.2 €
|
|
SPIDAN 411710
|
|
STC T405097
|
|
TALOSA 5008676
|
|
TOPRAN 700458
|
|
TRICLO 785783
|
|
TRISCAN 850025610
|
|
TRW JTS610
25.47 €
-20%
20.38 €
|
|
UNIGOM 392755
|
|
VAICO V460227
|
|
DACIA 6001547138
|
|
RENAULT 6001547138
|
| Dacia SANDERO | 75 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 84 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 88 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 72 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 68 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 105 коня | бензин |
