биалета Metalcaucho
биалета
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04240 |
| не е за артикул номер | 2440 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 147 mm |
| външна резба | M 8x1,25 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 270 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21320
|
|
AUTOMEGA 30601500971
|
|
BIRTH TS1724
23.2 €
-20%
18.56 €
|
|
CAUTEX 080201
|
|
FEBI BILSTEIN 18077
19.43 €
-20%
15.55 €
|
|
LEMFÖRDER 2553901
|
|
MALÒ 231691
|
|
Metalcaucho 04240
12.97 €
-20%
10.37 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35662
|
|
RUVILLE 915290
17.36 €
-0%
17.36 €
|
|
SASIC 9005067
|
|
SPIDAN 57249
|
|
STC T404240
|
|
TOPRAN 301454
|
|
TRISCAN 850016630
|
|
TRW JTS624
|
|
VAICO V257007
|
|
VEMA 23741
|
|
FORD 6150971
|
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
