биалета Metalcaucho
биалета
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04338 |
| не е за артикул номер | 2530 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 269 mm |
| външна резба | M 10x1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 450 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BIRTH BX2059
17.55 €
-20%
14.04 €
|
|
CAUTEX 460903
|
|
FEBI BILSTEIN 18084
18.73 €
-20%
14.99 €
|
|
LEMFÖRDER 1005502
|
|
Metalcaucho 04338
14.53 €
-20%
11.62 €
|
|
RUVILLE 915724
19.65 €
-0%
19.65 €
|
|
SPIDAN 46058
31.67 €
-20%
25.33 €
|
|
STC T404338
|
|
TOPRAN 104408
|
|
TRISCAN 850029600
|
|
VAICO V107080
|
|
VEMA 15060
|
|
AUDI 893407465
|
|
AUDI 893407465A
|
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 315 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
