биалета Metalcaucho
биалета
| Производител | Metalcaucho |
| Парт номер | 04855 |
| не е за артикул номер | 2987 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 282 mm |
| външна резба | M 10x1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 285 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21301
|
|
BIRTH BX0009
12.37 €
-20%
9.89 €
|
|
CAUTEX 080180
|
|
FEBI BILSTEIN 21021
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
LEMFÖRDER 2600402
|
|
MALÒ 19122
|
|
Metalcaucho 04855
12.35 €
-20%
9.88 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35692
|
|
RUVILLE 915284
16.57 €
-0%
16.57 €
|
|
SPIDAN 57236
|
|
STC T404855
|
|
TOPRAN 301831
|
|
TRISCAN 850016604
|
|
TRW JTS428
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
VAICO V257011
|
|
FORD 1146150
|
|
FORD Y125613B4384C
|
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 75 коня | дизел |
