биалета STC
биалета
| Производител | STC |
| Парт номер | T405209 |
| не е за артикул номер | 3332 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 330 mm |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 10 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 420 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21230
11.91 €
-20%
9.53 €
|
|
BIRTH BS5013
|
|
CAUTEX 031390
|
|
FEBI BILSTEIN 27434
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
LEMFÖRDER 3066702
|
|
MALÒ 30085
|
|
Metalcaucho 05209
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 36481
|
|
RUVILLE 915958
20.32 €
-0%
20.32 €
|
|
SPIDAN 46321
|
|
STC T405209
10.46 €
-20%
8.37 €
|
|
TOPRAN 720394
|
|
TRISCAN 850028616
|
|
VEMA 16047
|
|
CITROEN 508769
|
|
PEUGEOT 508754
|
|
PEUGEOT 508769
|
| Peugeot 208 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 68 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 114 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 72 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 74 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 174 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 82 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 95 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 120 коня | бензин |
