биалета STC
биалета
| Производител | STC |
| Парт номер | T405210 |
| не е за артикул номер | 3333 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 330 mm |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 10 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 420 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21231
11.04 €
-20%
8.83 €
|
|
BIRTH BD5013
|
|
CAUTEX 031391
|
|
FEBI BILSTEIN 27435
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
LEMFÖRDER 3066801
|
|
LEMFÖRDER 3066802
|
|
MALÒ 300851
|
|
Metalcaucho 05210
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 36482
|
|
RUVILLE 915959
19.59 €
-0%
19.59 €
|
|
SPIDAN 46322
|
|
STC T405210
10.46 €
-20%
8.37 €
|
|
TOPRAN 720395
|
|
TRISCAN 850028615
|
|
VEMA 16046
|
|
CITROEN 508768
|
|
PEUGEOT 508755
|
|
PEUGEOT 508768
|
| Peugeot 208 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 68 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 114 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 72 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 74 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 174 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 82 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 95 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 120 коня | бензин |
