биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 85 92 8047 |
| номер на артикул в чифта | 85 92 8046 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,270 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21809
|
|
A.B.S. 260181
|
|
ASHIKA 10604420L
|
|
ASHUKI 14679004
|
|
ASHUKI 14679004HD
|
|
ASVA 0323208
|
|
AYD 500481
|
|
AYD 9603078
|
|
AYWIPARTS AW1350364L
|
|
BENDIX 042943B
|
|
BORG & BECK BDL6637
|
|
COMLINE CSL5013
|
|
CTE CSL01013L
|
|
DELPHI TC1351
18.34 €
-20%
14.67 €
|
|
DENCKERMANN D140179
|
|
DITAS A26029
|
|
DJ PARTS DL1222
|
|
EUROBRAKE 59145112611
|
|
FAI AutoParts SS4075
|
|
FEBEST 0323207
|
|
FEBI BILSTEIN 28047
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
FENOX LS11135
|
|
FIRST LINE FDL6637
|
|
FLENNOR FL744H
|
|
FORMPART 3608014
10.08 €
-20%
8.07 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4894009
32.09 €
-20%
25.67 €
|
|
JAPANPARTS SI420L
|
|
JAPKO 106420L
|
|
JP GROUP 3450500179
|
|
KAGER 850409
|
|
KAMOKA 9947262
|
|
KAVO PARTS SLS2025
|
|
KAWE FL744H
|
|
LEMFÖRDER 3828001
|
|
LYNXauto C7050L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151050
|
|
MAPCO 49269HPS
13.07 €
-0%
13.07 €
|
|
MASTER-SPORT 28047BPCSMS
|
|
MAXGEAR 722040
|
|
MDR MSS8420
|
|
METZGER 53023013
|
|
MEYLE 31160600016
|
|
MONROE L40612
23.31 €
-20%
18.65 €
|
|
MOOG AMGK90669
|
|
MOOG HOLS4192
|
|
MOTAQUIP LVSL1001
|
|
NIPPARTS J4894009
10.94 €
-20%
8.75 €
|
|
NK 5112611
|
|
NPS H405A22
|
|
OPTIMAL G7855
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70416
|
|
PATRON PS4203L
|
|
QH Talbros QLS3357S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3357S
|
|
RIW HN4002
|
|
RTS 97066161
|
|
RTS 97066162
|
|
RUVILLE 917488
16.77 €
-0%
16.77 €
|
|
SAKURA 430406676
|
|
sbs 19145112611
|
|
SIDEM 47262
22.33 €
-0%
22.33 €
|
|
SPIDAN 57498
|
|
STARLINE 7444737
|
|
STELLOX 5603078SX
|
|
TALOSA 5002908
|
|
TRISCAN 850040612
|
|
TRW JTS7551
21.92 €
-20%
17.54 €
|
|
VAICO V269557
|
|
YAMATO J64032YMT
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
HONDA 52321S10003
|
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
