| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3443 |
| дължина | 59,5 mm |
| външен диаметър | 13,7 mm |
| външна резба | M9 x 1 mm |
| дължина на резбата | 25 mm |
| качество/клас | 12.9 |
| дължина на вала | 29 mm |
| материал | стомана |
| повърхност | фосфатиран |
| тегло | 0,029 kg |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 73680690 |
| количество | 4 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 74191630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 74191610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3442 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 74191620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74191600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3442 |
| завишение на размер | 0,750 mm |
| номер на компонента | 71-3442 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 029PL10342050 |
| за луфт на лагера от | 0,01 mm |
| до луфт на лагер | 0,073 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.619 mm |
| ширина | 18,7 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.644 mm |
| до дебелина на стената | 1.906 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 029PL10342025 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 029PL18145025 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.518 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| номер на компонента | 029PL10342000 |
| номер на компонента | 029PL18145000 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.393 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 74191640 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 029PL19903050 |
| за луфт на лагера от | 0.012 mm |
| до луфт на лагер | 0.067 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50.600 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.619 mm |
| ширина | 18,7 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.895 mm |
| до дебелина на стената | 1.906 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3442 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 029PL18145050 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.643 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| номер на компонента | 029PL19903000 |
| за луфт на лагера от | 0.012 mm |
| до луфт на лагер | 0.067 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50.600 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.619 mm |
| ширина | 18,7 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.395 mm |
| до дебелина на стената | 1.406 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 029PL19903025 |
| за луфт на лагера от | 0.012 mm |
| до луфт на лагер | 0.067 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50.600 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.619 mm |
| ширина | 18,7 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.646 mm |
| до дебелина на стената | 1.656 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |