| дебелина | 8 mm |
| вътрешна резба | M8 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,007 kg |
| дебелина | 8 mm |
| вътрешна резба | M8 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,007 kg |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3567 |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3698 |
| за OEномер | 048 105 425 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74414690 |
| количество | 5 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74696600 |
| количество | 10 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 74696610 |
| количество | 10 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 74696620 |
| количество | 10 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 74696630 |
| количество | 10 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3694(x5) |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3694(x5) |