| дебелина | 8 mm |
| вътрешна резба | M8 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,007 kg |
| дебелина | 8 mm |
| вътрешна резба | M8 x 1 mm |
| размер на ключ | 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,007 kg |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3698 |
| за OEномер | 048 105 425 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74666691 |
| количество | 4 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 74696630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 74696610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 74696620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74696600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 029PL18145025 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.518 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| номер на компонента | 029PL18145000 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.393 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 029PL18145050 |
| за луфт на лагера от | 0.010 mm |
| до луфт на лагер | 0.052 mm |
| за диаметър на корпуса от | 50,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 50.612 mm |
| ширина | 19 mm |
| за стена с дебелина от | 1.643 mm |
| за вал с диаметър от | 47.758 mm |
| до диаметър на вала | 47.778 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3694(x4) |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3694(x4) |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3694 |