| дължина | 50 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външна еврейска звезда (Torx) |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 12 |
| дължина | 50 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външна еврейска звезда (Torx) |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 12 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72224690 |
| количество | 6 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72225600 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 72225610 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 72225620 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3711 |