| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-2528 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 85377600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 85377610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 85377620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 85377630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-2182 |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 85377640 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |