| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3648 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74250690 |
| количество | 4 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 73487600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3419 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 73487610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3419 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3419 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 73487620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 73487630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |