| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3705 |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3573 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3573 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71600600 |
| номер на компонента | 74520600 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 71600610 |
| номер на компонента | 74520610 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 71600620 |
| номер на компонента | 74520620 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3704 |