| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3648 |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3422 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74250690 |
| количество | 6 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 73487600 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 081PL19393050 |
| за луфт на лагера от | 0.023 mm |
| до луфт на лагер | 0.080 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.016 mm |
| ширина | 18 mm |
| за стена с дебелина от | 1.743 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 081PL19393025 |
| за луфт на лагера от | 0.023 mm |
| до луфт на лагер | 0.080 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.016 mm |
| ширина | 18 mm |
| за стена с дебелина от | 1.618 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| номер на компонента | 081PL19393000 |
| за луфт на лагера от | 0.023 mm |
| до луфт на лагер | 0.080 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.016 mm |
| ширина | 18 mm |
| за стена с дебелина от | 1.493 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3419 |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3419 |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3419 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 73487610 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 73487620 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 73487630 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 73487640 |
| количество | 12 |
| единицамярка за количество | комплект |