| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3626 |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3626 |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3626 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 011PL19224025 |
| за луфт на лагера от | 0.020 mm |
| до луфт на лагер | 0.066 mm |
| за диаметър на корпуса от | 52 mm |
| до диаметър на корпуса | 52.012 mm |
| ширина | 20,3 mm |
| за стена с дебелина от | 1.625 mm |
| за вал с диаметър от | 48.971 mm |
| до диаметър на вала | 48.987 mm |
| номер на компонента | 011PL19224000 |
| за луфт на лагера от | 0.020 mm |
| до луфт на лагер | 0.066 mm |
| за диаметър на корпуса от | 52 mm |
| до диаметър на корпуса | 52.012 mm |
| ширина | 20,3 mm |
| за стена с дебелина от | 1.500 mm |
| за вал с диаметър от | 48.971 mm |
| до диаметър на вала | 48.987 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3764 |