| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71416608 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 71416628 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 71416618 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 62045RA |
| завишение на размер | 0,300 mm |
| номер на компонента | 62045RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62045RA |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 039PL19934030 |
| за луфт на лагера от | 0.024 mm |
| до луфт на лагер | 0.081 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48.655 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.671 mm |
| ширина | 19,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1,97 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| номер на компонента | 039PL19934000 |
| за луфт на лагера от | 0.024 mm |
| до луфт на лагер | 0.081 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48.655 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.671 mm |
| ширина | 19,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1.820 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 039PL19934050 |
| за луфт на лагера от | 0.024 mm |
| до луфт на лагер | 0.081 mm |
| за диаметър на корпуса от | 48.655 mm |
| до диаметър на корпуса | 48.671 mm |
| ширина | 19,75 mm |
| за стена с дебелина от | 2,07 mm |
| за вал с диаметър от | 44.975 mm |
| до диаметър на вала | 44.991 mm |
| завишение на размер | 0,8 mm |
| номер на компонента | 71416638 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |