| завишение на размер | 0,300 mm |
| номер на компонента | 71-3628 |
| номер на компонента | 039PL19936000 |
| за луфт на лагера от | 0.020 mm |
| до луфт на лагер | 0.065 mm |
| за диаметър на корпуса от | 53.695 mm |
| до диаметър на корпуса | 53.708 mm |
| ширина | 20,25 mm |
| за стена с дебелина от | 1.842 mm |
| за вал с диаметър от | 49.984 mm |
| до диаметър на вала | 50 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3628 |