| преработка | полу |
| номер на компонента | 66729YA |
| номер на компонента | 039BB18760300 |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 72294610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 039PL18030030 |
| за луфт на лагера от | 0.035 mm |
| до луфт на лагер | 0.089 mm |
| за диаметър на корпуса от | 53.695 mm |
| до диаметър на корпуса | 53.708 mm |
| ширина | 20,05 mm |
| за стена с дебелина от | 1,98 mm |
| за вал с диаметър от | 49.984 mm |
| до диаметър на вала | 50 mm |
| завишение на размер | 0,300 mm |
| номер на компонента | 66725RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 66725RA |
| номер на компонента | 039PL18030000 |
| за луфт на лагера от | 0.035 mm |
| до луфт на лагер | 0.089 mm |
| за диаметър на корпуса от | 53.695 mm |
| до диаметър на корпуса | 53.708 mm |
| ширина | 20,05 mm |
| за стена с дебелина от | 1.830 mm |
| за вал с диаметър от | 49.984 mm |
| до диаметър на вала | 50 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72294600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |