| завишение на размер | 0,300 mm |
| номер на компонента | 4300RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 4300RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72227600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 72227610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 72227620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |