| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 039PL20501030 |
| за луфт на лагера от | 0.043 mm |
| до луфт на лагер | 0.094 mm |
| за диаметър на корпуса от | 57.675 mm |
| до диаметър на корпуса | 57.695 mm |
| ширина | 22,4 mm |
| ширина | 22,65 mm |
| за стена с дебелина от | 1,965 mm |
| до дебелина на стената | 2.121 mm |
| за вал с диаметър от | 53.981 mm |
| до диаметър на вала | 54 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3951 |