| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-4856 |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-4243L |
| номер на компонента | 71-4243U |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-4243L |
| номер на компонента | 71-4243U |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-4243L |
| номер на компонента | 71-4243U |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 72768614 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72768604 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 72768634 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 72768624 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 021PL20513025 |
| номер на компонента | 021PL20514025 |
| за луфт на лагера от | 0.009 mm |
| до луфт на лагер | 0.065 mm |
| за диаметър на корпуса от | 47,61 mm |
| до диаметър на корпуса | 47.628 mm |
| ширина | 20,5 mm |
| ширина | 20,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1,93 mm |
| до дебелина на стената | 2.065 mm |
| за вал с диаметър от | 43,96 mm |
| до диаметър на вала | 43,98 mm |
| номер на компонента | 021PL20513000 |
| номер на компонента | 021PL20514000 |
| за луфт на лагера от | 0.009 mm |
| до луфт на лагер | 0.065 mm |
| за диаметър на корпуса от | 47,61 mm |
| до диаметър на корпуса | 47.628 mm |
| ширина | 20,5 mm |
| ширина | 20,75 mm |
| за стена с дебелина от | 1.805 mm |
| до дебелина на стената | 1.815 mm |
| за вал с диаметър от | 43,96 mm |
| до диаметър на вала | 43,98 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 021PL20513050 |
| номер на компонента | 021PL20514050 |
| за луфт на лагера от | 0.009 mm |
| до луфт на лагер | 0.065 mm |
| за диаметър на корпуса от | 47,61 mm |
| до диаметър на корпуса | 47.628 mm |
| ширина | 20,5 mm |
| ширина | 20,75 mm |
| за стена с дебелина от | 2,055 mm |
| до дебелина на стената | 2.315 mm |
| за вал с диаметър от | 43,96 mm |
| до диаметър на вала | 43,98 mm |