| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 3460RA |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 3460RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 3460RA |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 71084630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71084600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 71084610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 71084620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |