| преработка | полу |
| номер на компонента | 66694Y |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 71483628 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,3 mm |
| номер на компонента | 71483618 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71483608 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,300 mm |
| номер на компонента | 66690RA |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 66690RA |