| дължина | 52 mm |
| външна резба | M9 x 1 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина | 52 mm |
| външна резба | M9 x 1 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| преработка | полу |
| номер на компонента | 55-3603 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 73929690 |
| количество | 4 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 74407690 |
| количество | 4 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 73811600 |
| номер на компонента | 85791600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71773600 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 71773610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 71773620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 73811610 |
| номер на компонента | 85791610 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 73811620 |
| номер на компонента | 85791620 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 73811630 |
| номер на компонента | 85791630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,75 mm |
| номер на компонента | 71773630 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 71773640 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 73811640 |
| номер на компонента | 85791640 |
| количество | 8 |
| единицамярка за количество | комплект |
| завишение на размер | 0,500 mm |
| номер на компонента | 71-3817 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 71-3817 |
| завишение на размер | 0,250 mm |
| номер на компонента | 71-3817 |
| номер на компонента | 001PL10229000 |
| за луфт на лагера от | 0.020 mm |
| до луфт на лагер | 0.061 mm |
| за диаметър на корпуса от | 51,6 mm |
| до диаметър на корпуса | 51.619 mm |
| ширина | 21,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| за стена с дебелина от | 1.814 mm |
| за вал с диаметър от | 47.955 mm |
| до диаметър на вала | 47.965 mm |