| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| повърхност | хромран |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| повърхност | хромран |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 1,59 kg |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 1,59 kg |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| оформление | с декоративна лайсна |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| оформление | с декоративна лайсна |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| качество | Equipart |
| оформление | с декоративна лайсна |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 1,82 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| оформление | с декоративна лайсна |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 1,82 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| повърхност | хромран |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| качество | Equipart |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| повърхност | хромран |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| качество | Equipart |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| страна на монтаж | отзад |
| качество | A1 |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| страна на монтаж | отзад |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| повърхност | хромран |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| преработен механично | с дупки за декоративна/ защитна лайсна |
| повърхност | хромран |
| освен за вариант на екипировка | Cooper S |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |