| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| секция | долна част |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | горна част |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| тегло | 2 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| секция | горна част |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| качество | Equipart |
| само във връзка с | 6400583-90559505+06 |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| качество | Equipart |
| само във връзка с | 6400583-90559505+06 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |