| страна на монтаж | ляво |
| цвят | черен |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | дясно |
| цвят | черен |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | в средата |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | в средата |
| секция | вътрешна част |
| Моделна година до | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| ограничение за производител | plastik |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | долна част |
| материал | пластмаса |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | метал |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2011 |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2011 |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отзад |
| тегло | 3 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,7 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,7 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 5 |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 5 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 3 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 3 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 3 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 3 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| качество | A1 |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| преработен механично | с отвор/и за парктроник |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| освен за вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| брой на вратите | 4/5 |
| освен за вариант на екипировка | OPC/SRi/Sport |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| брой на вратите | 4/5 |
| освен за вариант на екипировка | OPC/SRi/Sport |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| освен за вариант на екипировка | OPC/SRi/Sport |
| брой на вратите | 2/3 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| освен за вариант на екипировка | OPC/SRi/Sport |
| брой на вратите | 2/3 |
| страна на монтаж | отзад |
| преработен механично | с отвор(и) за парктроник |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | отзад |
| преработен механично | с отвор(и) за парктроник |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 3 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| брой на вратите | 3 |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| брой на вратите | 3 |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| брой на вратите | 5 |
| вариант на екипировка | Sport, GSI, XSI, SRI |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| Моделна година от | 2011 |
| страна на монтаж | отзад |
| преработен механично | с отвор(и) за парктроник |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 5 |
| страна на монтаж | отзад |
| преработен механично | с отвор(и) за парктроник |
| ограничение за производител | do malowania |
| брой на вратите | 5 |