| страна на монтаж | ляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | дясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | дясно |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | ляво |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,1 kg |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,1 kg |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,1 kg |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,1 kg |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | A1 |
| секция | средна (централна) част |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| секция | средна (централна) част |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година до | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| вид на горивото | бензин |
| изпълнение на кобилиците | с подготовка за фар за мъгла |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без фарове за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| обурудване на автомобила | за автомобили без фарове за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | отпред |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2006 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без фарове за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| обурудване на автомобила | за автомобили без фарове за мъгла |
| освен за вариант на екипировка | OPC |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отзад |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отзад |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отзад |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| повърхност | грундиран |