| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | в средата |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | в средата |
| вариант на екипировка | SPORT |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| вариант на екипировка | XS/S16/GT/GTi |
| само във връзка с | 40 28 577 |
| освен за вариант на екипировка | 206+ |
| страна на монтаж | отпред |
| обурудване на автомобила | за автомобили със светлини за мъгла |
| вариант на екипировка | XS/S16/GT/GTi |
| само във връзка с | 40 28 577 |
| освен за вариант на екипировка | 206+ |
| вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отпред |
| вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вид регистрация | с ТЮФ-експертиза |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS, S16, GT, GTI |
| страна на монтаж | отпред |
| оформление | със спойлер |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS, S16, GT, GTI |
| страна на монтаж | отпред |
| оформление | със спойлер |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| освен за вариант на екипировка | XS , S16 , GTI |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| освен за вариант на екипировка | XS , S16 , GTI |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 1,3 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 1,3 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| страна на монтаж | отпред |
| ограничение за производител | do malowania |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 4,3 kg |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| оформление | без споилер |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| оформление | без споилер |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| оформление | без споилер |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| оформление | без споилер |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS , S16 , GTI |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| освен за вариант на екипировка | XS , S16 , GTI |
| качество | Equipart |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вариант на екипировка | GTI/SPORT |
| страна на монтаж | отпред |
| преработен механично | с отвор/и за светлини за мъгла |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вариант на екипировка | GTI/SPORT |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отзад |
| цвят | черен |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2003 |
| Моделна година до | 2009 |
| ограничение за производител | SPORT 98-09 |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| Моделна година от | 2003 |
| Моделна година до | 2009 |
| ограничение за производител | SPORT 98-09 |
| вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| освен за вариант на екипировка | XS,S16,GT,GTI |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| качество | Equipart |