| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | A1 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | без отвор/и за радиатор на двигателя |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| преработен механично | без отвор/и за радиатор на двигателя |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| тегло | 0,06 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| тегло | 0,06 kg |
| секция | външна част |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| секция | външна част |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| вариант на екипировка | 1 |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| вариант на екипировка | 1 |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | средна (централна) част |
| качество | A1 |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отпред |
| секция | вътрешна част |
| цвят | черен |
| тип планка | подсилен панел |
| качество | Equipart |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | Equipart |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 2,93 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| тегло | 2,93 kg |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отзад |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без основа за броня |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред |
| повърхност | грундиран |
| качество | A1 |