| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,76 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 37798 |
| номер на компонента | 49849 |
| номер на компонента | 49850 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |