| диаметър на цилиндъра | 76,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. M 1.2 |
| номер на компонента | 3. 3S 2.0 N |
| диаметър на цилиндъра | 76,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. M 1.5 |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 N |
| диаметър на цилиндъра | 77 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. M 1.2 |
| номер на компонента | 3. 3S 2.0 N |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-429900 |
| номер на компонента | CR2-429900 |
| номер на компонента | CR3-429900 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 76,51 mm |
| дължина | 53,8 mm |
| височина на свиване | 29,27 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 6 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 5 |
| болт (щифт) | 17 mm |
| дължина на болт (щифт) | 47 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 76L84 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 77,01 mm |
| дължина | 53,8 mm |
| височина на свиване | 29,27 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 6 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 5 |
| болт (щифт) | 17 mm |
| дължина на болт (щифт) | 47 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 76L84 |