| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR247 |
| номер на компонента | NR248 |
| номер на компонента | NR249 |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 IF N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.0 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.2 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-148300 |
| номер на компонента | CR2-148300 |
| номер на компонента | CR3-148300 |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 IF N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.0 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.2 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 84244 |
| номер на компонента | 85708 |
| номер на компонента | 85712 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 61937 |
| номер на компонента | 61938 |
| номер на компонента | 61939 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 81,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | NR247 |
| номер на компонента | NR248 |
| номер на компонента | NR249 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| дължина | 53,4 mm |
| височина на свиване | 31,7 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,3 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,4 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 7,9 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 57 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 81 L 35 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| дължина | 50,7 mm |
| височина на свиване | 29 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,4 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 42 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 81 L 63 |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 29.080 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.700 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 62.300 mm |
| дължина | 50.700 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 42 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-148300-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 57 mm |
| номер на компонента | 84244 |
| номер на компонента | 85708 |
| номер на компонента | 85712 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 081167 |
| отвор | 81,01 mm |
| височина на свиване | 32 mm |
| дължина | 53,7 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0,7 мм |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,3 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,4 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 82,01 mm |
| дължина | 50,7 mm |
| височина на свиване | 29 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,4 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 42 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 81 L 63 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| дължина | 50,7 mm |
| височина на свиване | 29 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,4 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 42 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 81 L 63 |