| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,76 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IW Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 37798 |
| номер на компонента | 49849 |
| номер на компонента | 49850 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| дължина | 53,9 mm |
| височина на свиване | 33,2 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 3 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 61,8 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 7,8 |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 82 V 141 |