| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 72865 |
| номер на компонента | 72868 |
| номер на компонента | 72871 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72863 |
| номер на компонента | 72866 |
| номер на компонента | 72869 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 83226 |
| номер на компонента | 83227 |
| номер на компонента | 83228 |
| количество | 3 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 72864 |
| номер на компонента | 72867 |
| номер на компонента | 72870 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.2 Mo |
| номер на компонента | 2. M 1.5 IW |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.2 Mo |
| номер на компонента | 2. M 1.5 IW |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 21 mm |
| височина на свиване | 30.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 4.250 mm |
| дължина | 52.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0.700 мм |
| продуктов номер | 08245-103 |
| диаметър на вдлъбнатината | 61.000 mm |
| номер на компонента | 08-501807-00 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 21 mm |
| височина на свиване | 30.800 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 4.250 mm |
| дължина | 52.500 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0.700 мм |
| продуктов номер | 08245-103 |
| диаметър на вдлъбнатината | 61.000 mm |
| номер на компонента | 08-501800-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 72863 |
| номер на компонента | 72866 |
| номер на компонента | 72869 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 082200 |
| отвор | 82,51 mm |
| височина на свиване | 30,8 mm |
| дължина | 57,5 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0,7 мм |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 4,6 mm |