| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| дължина | 50,6 mm |
| височина на свиване | 29,6 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,76 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 6,2 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 49,25 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 6,35 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 59 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 82 L 143 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |